Náš príbeh

KAMAJOKA – to je hravosť ako KAtarína, jemnosť ako MAria, bláznivosť ako JOzef a kreativita ako KArolína – moje deti, ktoré sú inšpiráciou pre mňa a moju tvorbu.

Šijeme oblečenie hlavne pre naše najmilšie stvorenia – detičky, avšak na svoje si prídu aj dospeláci. Tepláčiky, mikiny ako aj nátelníky a ostatné oblečenie šijeme výlučne len z látok, ktoré pochádzajú zo Slovenska a Česka. Látky z ktorých sa šijú výrobky majú známku kvality, na ktorú dohliada samotná majiteľka, ktorá šije už od útleho detstva pre seba ako aj pre svoje deti a vnúčatká. 

V našich tkaninách je cítiť hravosť, jemnosť a zároveň lásku majiteľky k šítiu pre svojich najbližších, preto je každý kúsok oblečenia prešitý hneď trikrát. Trojité prešívanie je záruka kvality, odolnosti a pevnosti našich látok, aby mohli vaše deti bezstarostne šantiť.

Príbeh majiteľky – Anky

Šitie bolo a je moja láska,relax, závislosť, odpočinok,dobitie batérií- proste moje všetko”.

V tomto duchu sa nesie príbeh majiteľky Anky a značky detského oblečenia KAMAJOKA.

Cesta krajčírky začala už v 6 rokoch ako zábava, no neskôr to prerástlo do lásky k šitiu pre svojich najbližších, hlavne svoje deti a neskôr aj vnúčatá. 

Aj jej cesta začala šitím vo voľnom čase ako samouk. Zo začiatku šila len oblečenie pre bábiky a sukne pre sestru. postupom času sa začala šitiu venovať čoraz viac, až sa rozhodla ísť na strednú školu, ktorá bola zameraná na dámsku konfekciu. A tak sa jej záľuba stala prácou. 

Počas svojho života sa stretla s veľa výzvami, jednou z nich bola aj výroba pre rakúsku firmu, ktorá sa zameriavala na ručné šitie tirolských krojov. Okrem toho, si prešla cestou krajčírky v mnohých závodoch a podnikoch, ktorých výsledok sa odzrkadlil na jej zdravotnom stave. Dostala sa do momentu, kedy sa musela rozhodnúť, či zanechá svoje hobby alebo bude pokračovať. Vyhrala voľba splniť si malý sen – mať dielňu s vlastnou výrobou, a neskôr aj obchodík/e-shop. 

Od roku 2003 sa venovala a venuje vlastnej značke. V ponuke je približne 13 základných produktov, ktoré sú však rozšírené o farbu alebo vzor a pod. Postupom času pribúdal sortiment aj spokojní zákazníci, ktorí boli zvyknutí na vysokú kvalitu. Ako čas pribúdal rozhodla sa ísť s dobou, čo znamenalo založiť si sociálne siete, webovú stránku a pridávať tam svoj sortiment. 

Do budúcnosti by sa chcela zamerať na kolekcie, ktoré by boli hravé a pestré a zároveň vhodné pre deti ako aj pre dospelých. V najbližších mesiacoch by chceli spustiť predaj rodinnej kolekcie, ktorá by bola zameraná na starých rodičov – vnúčatá a taktiež rodičov – deti. 

Ak by mohla opísať jednou vetou čo miluje na šití, tak by to bolo: ”Milujem ten výraz na tvárach zákazníkov, keď sa pozrú do zrkadla a páčia sa sami sebe.”

Kvalitná práca

Máme viac ako 30 ročné skúsenosti so šitím oblečenia a doplnkov – poctivý slovenský handmade.

3x prešitie

Zosilnený šev, pretože vieme čoho všetkého sú deti schopné vymyslieť pri svojich výpravách za dobrodružstvami.

"Zdravá" látka

Oblečenie šité z kvalitných a certifikovaných látok od overených slovenských a českých výrobcov.

Rýchle dodanie

Oblečenie ktoré nájdete v e-shope, sú u vás doma do 3 pracovných dní.  Tie na objednávku od 7 dní.