Dámske termo triko

33,90

Štýlový nátelník s najlepšími vlastnosťami : Antibakteriálny účinok striebra je známy už mnoho storočí. Ióny striebra inhibujú rast baktérií, znižujú nepríjemné pachy, udržiavajú biologickú rovnováhu pokožky a nastavujú hygienickú sviežosť produktu počas športových a voľnočasových aktivít. Vzhľadom k tomu, že bakteriostatické činidlo sa aplikuje na jadro priadze a nie na jej povrch, nemigruje z tkaniny…

Category:
Tags:

Popis

Zloženie materiálu

Zloženie materiálu Propolen /R/ Siltex

100% Siltex s Ag vláknom

Pranie na 30°C

Sušenie – sušičku neodporúčam

Žehlenie -NIE

PROLEN® SILTEX je špeciálna polypropylénová priadza ošetrená trvalou antimikrobiálnou prísadou na báze iónov striebra.

 

PROLEN® SILTEX je účinný proti rastu baktérií a znižuje aktivitu vírusov, pomáha tak znížiť nepríjemné pachy a udržiavať hygienickú sviežosť.

Antibakteriálny účinok striebra je známy už mnoho storočí. Ióny striebra inhibujú rast baktérií, znižujú nepríjemné pachy, udržiavajú biologickú rovnováhu pokožky a nastavujú hygienickú sviežosť produktu počas športových a voľnočasových aktivít. Vzhľadom k tomu, že bakteriostatické činidlo sa aplikuje na jadro priadze a nie na jej povrch, nemigruje z tkaniny a natrvalo v nej zostáva aj po viacnásobnom praní. Okrem antibakteriálnej aktivity má Prolen® Siltex vysokú antivírusovú aktivitu.

PROLEN® SILTEX bol vytvorený pre spodnú bielizeň, športové odevy, pracovné odevy, ponožky, plniaci materiál na obuv, obložením, podšívkou a čalúnením na ochranu v prostrediach, ktoré vyžadujú vysoké hygienické štandardy.

Certifikáty a protokoly o skúškach

Antibakteriálne vlastnosti Prolen® Siltex   sú potvrdené laboratórnymi testami podľa normy AATCC TM 100: 2012 (testované na Escherichia Coli, Klebsiella pneumoniae a Staphylococcus aureus > zníženie o 99%)

Ton antivírusové vlastnosti Prolen® Siltex sú potvrdené testovacím protokolom podľa ISO 18184: 2019 (testované proti SARS-CoV-2 so znížením >99% a vírus chrípky A podtypU H1N1 so znížením > 99%).

PROLEN®SILTEX spĺňa požiadavky Oeko-tex® Normy 100, dodatok 6 – detské výrobky triedy 1

Ďalšie informácie

Farby

Biela, Čierna, Modrá, Pink

Pohlavie

babina, mamina

Veľkosti

L-XL, M-L, S-M, XL-UNI, XS-S

Recenzie

Nikto zatiaľ nepridal hodnotenie.

Pridajte prvú recenziu pre “Dámske termo triko”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *